יצירת קשר

תואר שני M.Ed

היחידה ללימודים מתקדמים במכללה האקדמית סכנין מציעה לימודים והסמכה משני סוגים:

 1. תואר שני בחינוך (M.Ed.) באחת מתוך 4 התמחויות (ניהול וארגון מערכות חינוך, ייעוץ חינוכי, הערכה בית ספרית או לקויות למידה), המכוון לקהל יעד של מורים בפועל ולבעלי תואר ראשון או שני עם תעודת הוראה.
 2. תואר שני בהוראה ותעודת הוראה (M.Teach) למסלול העל יסודי באחד מתוך 3 מקצועות: מתמטיקה, מדעי המחשב ואנגלית, המכוון לקהל יעד של בעלי תואר ראשון המתכשרים להוראה.
  היחידה ללימודים מתקדמים פועלת למינוף ההישגיות של הסטודנטיות והסטודנטים על מנת שיוכלו לתרום לחברה הערבית, לקדם אותה ולהרחיב את ההשפעה והשינוי בספירה החינוכית-חברתית-תרבותית. זאת, על ידי פיתוח תוכניות המעצימות לא רק את הסטודנטים, אלא גם מערכת החינוך על כל מרכביה: מנהלות, סגני מנהל, יועצות, מעריכים, מאבחנים, מטפלות ומורים ברמה גבוהה.
  היחידה מקיימת מרחב הוראה-למידה-הערכה, הבא לידי ביטוי במכללה בפדגוגיה חדשנית, מוטת עתיד ומתוקשבת המותאמת למאה ה-21, בתוכניות לימודים איכותיות ויוקרתיות, בהעצמת סגל היחידה, בהעצמת הסטודנטים ובתרומה לקהילה.
  המכללה מובילה את הסטודנטיות והסטודנטים למצוינות אישית ומקצועית. התמחויות התואר השני המוצעות על ידי המכללה נבחרו ועוצבו על מנת להבטיח שבוגרותיהן ובוגריהן ייהפכו בבוא העת למעצבי עתיד החינוך וההוראה, ויפעלו לשינוי פני החברה הערבית במדינת ישראל. השפעה על תלמידים, אזרחים, משפחות וקהילות בשלל תחומי החיים מציבה אתגר חינוכי-תרבותי ראשון במעלה, שהיחידה ללימודים מתקדמים במכללת סכנין לוקחת על עצמה.
  במהלך לימודיהם, הסטודנטיות והסטודנטים נחשפים למגוון רחב מאוד של גישות חינוכיות-פדגוגיות וטכנולוגיות למידה חדישות, במטרה שינחילו אותן במוסדות החינוכיים בהם הם משולבים או עתידים להשתלב, ויהיו ראש החץ שיכניס לתוכם שיטות מתקדמות לניהול, הערכה, ייעוץ, טיפול ואבחון.
  תנאי הקבלה ללימודים מפורטים בעמודי התוכניות השונות.