הגשת מטלות וקבצים ב Moodle - לסטודנט

מטלה היא פעילות המתקיימת בין המרצה לסטודנט בלבד . הסטודנט מגיש את המטלה בהתאם להנחיות המרצה, המרצה בודק ונותן לו ציון. הסטודנט יכול למחוק או לערוך את המטלה כל עוד המרצה לא בדק אותה.

נוכחות סטודנטים

מערכת ה-Moodle מאפשרת לבצע רישום נוכחות של הלומדים בקורס וכן להפיק דו"חות מתאימים בפורמטים שונים (בין היתר, אקסל). יש להגדיר תחילה את מסך ההזנה ולאחר מכן לסמן בכל מפגש את הנוכחים, אלה שאינם נוכחים, מאחרים או שהיעדרותם אושרה.

קורס פיתוח מקצועי בפסגה סכנין מועבר מטעם המכללה

מורים משתלמים בקורס דרגות גבוהות: מורה יוזם ומטמיע יוזמה בבית הספר. הכלי המוסיקלי (תיפוף) בשירות הלמידה וההוראה

קורס הנחיית קבוצות

הנחיית קבוצות היא תכנית יישומית להכשרת מנחים, אשר מקנה הזדמנות ייחודית לשלב ידע ותיאוריה עם מיומנויות ופרקטיקות בהנחיית קבוצות. הקורס מפתח ומדגיש את המיומנויות והידע בתחום כוחה של הקבוצה, והשימוש בעבודה קבוצתית למען קידום יעדים ....

מנוע הצמיחה הנסתר

הקמת אוניברסיטה ערבית תזניק את ישראל ואת האזרחים הערבים קדימה. אחוז הנשים אזרחיות ישראל העובדות עומד על 33% - מתוכו רובן מעוניינות לעבוד. אחוז התעסוקה בקרב אקדמאיות יהודיות וערביות בישראל דומה - המסקה היא שיש להנגיש את ההשכלה הגבוהה כך שנשים ערביות ימצאו בה את מקומן

ד"ר יאסר עואד - בהיום שהיה - ערוץ 10

העשור האבוד של השתתפות נשים ערביות בשוק העבודה, הפסד של מיליארדי שקלים בתוצר הלאומי, ומיליוני שקלים בהכנסות ממסים

طوق النجاة טאווק אלנג'ה

ألف د. عبد الرحمن خليل كتابه الجديد "طوق النجاة" في الاحصاء والبحث التربوي والاجتماعي لطلاب اللقب الأول وهو يغطي كافة المواد المطلوبة في الاحصاء وبرنامج SPSS . الكتاب ملئ بالعشرات من الأمثلة المحلولة حلاً مفصلاً. وغيرها من الأسئلة مع جواب نهائي.

כשילד לומד לכתוב ערבית הוא מפתח העדפה לתבניות האותיות הערביות ואפילו העדפה לכתב מחובר

כך עולה ממחקר שנערך במעבדה למחקר קוגניטיבי לתחום הקריאה והלמידה, בראשותו של ד"ר היתאם טאהא במכללה האקדמית להכשרת עובדי הוראה בסכנין, המקיימת לימודי תואר שני בלקויות למידה, עם התמחות באבחון והתערבות בראשותו של ד"ר היתאם טאהא

دليل الحيارى

"דליל אלחיארא" - ספר סטטיסטיקה מחיבורו של ד"ר עבד אלרחמאן חליל - המרצה במכללת סכנין - הספר מכיל את חומר הלימוד לתואר ראשון בסטטיסטיקה.

ההערכה ככלי לשיפור ההוראה והלמידה, דוד נבו

בצורה הכללית ביותר ניתן להגדיר הערכה כפעילות של תיאור ושפיטה של דברים שונים למטרות שונות. מקצוע ההערכה הוא עתיק מאוד. כבר בספר בראשית פרק א' אנו מוצאים שבורא העולם, בתהליך שיטתי של פיתוח והגדרת משתנים, קובע "כי טוב" בכמה שלבים של הערכה מתמשכת. המורה כמעריך- גם זו תופעה עתיקה מאוד. מקדמת דנא הוא ידוע כבוחן, כנותן ציונים וכנותן תעודות. אז מה עוד ניתן לחדש בתחום זה?....

טקס פרישה לגב' אילנה רוזנברג

בפגישת פורום דרגות וקידום (דרגות 9-7) ופורום פיתוח פרופסיונלי, שהתקיים ביום רביעי,11.1.2017 במכון מופ"ת, נערך טקס פרישה לגב' אילנה רוזנברג, מנהלת גף פיתוח מקצועי לעו"ה, במשרד החינוך. בעת פרישתה, היא סכמה 45 שנות עשייה. 

קרן שכ"ל

קרן שכ"ל (שקט כלכלי לסטודנט), פועלת מאז 2010 כמיזם ייחודי המאפשר לסטודנטים לפרוס את שכר הלימוד לתקופה ארוכת טווח (עד 60 חודשים).  המיזם המשרת סטודנטים בכ-50 מוסדות אקדמיים. 

שני ימי שיא במרכזי הפסג"ה טמרה וירכא

במסגרת הפעילות האקדמית במרכז לפיתוח מקצועי במכללת סכנין להכשרת עו"ה בראשתו  של ד"ר יאסר עואד, נערכו בשנה"ל תשע"ו שני ימי שיא במרכזי הפסג"ה טמרה וירכא. השתתפו בימי השיא מורים משתלמים בדרגות גבוהות שהציגו את המטלות הסופיות – יוזמות חינוכיות או חקירה עצמית - דרך  הצגת פוסטרים.

פעילות אקדמית במסגרת המרכז לפיתוח מקצועי במכללת סכנין להכשרת עו"ה

במסגרת הפעילות האקדמית במרכז לפיתוח מקצועי במכללת סכנין להכשרת עו"ה בראשותו של ד"ר יאסר עואד והמנחה ד"ר אמל פאהום, נערך בסוף שנה"ל תשע"ו שני ימי שיא עם סגני מנהלים שנה ה' במרכז פסג"ה טבריה. הראשון התקיים בבית ספר הימי בטבריה, והשני במרכז פסג"ה טבריה.

חפש

במידה ותרצה להצע תוכן לאתר, או לשלוח הערה, או להוסיף מאמר או פרסום חדש שלך, נא לשלוח אלינו את התוכן בקישור זה לחץ כאן

לוח אירועים

Student card
image
image
image
image