איכות עבודות גמר

איכות עבודות גמר

איכות עבודות הגמר


עבודת הגמר מהווה מרכיב מרכזי בתוכניות הלימוד בתואר שני, היא משמשת כגולת הכותרת של תוכנית ההכשרה ובה נדרש הסטודנט ליישם את החומר הנלמד ואת התובנות שנרכשו במהלך הלימודים, להקשר הרלוונטי של הכיתה, בית הספר או רמה אחרת של מערכת החינוך בה מתפקד הסטודנט או עשוי לתפקד בה בעתיד.

עבודת הגמר חייבת לעמוד בשלוש אמות מידה: (א) היא חייבת להיות רלוונטית לבית הספר ו/או לעבודתו החינוכית של הסטודנט בהווה או בעתיד; (ב) היא חייבת להדגים יישום של החומר במסגרת התוכנית; (ג) היא חייבת לשלב העמקה עיונית עם עבודה מעשית בשטח.
לאור זאת, אני חוזר ומדגיש את חשיבות האיכות של עבודות הגמר, לסטודנט שעבורו מהווה גולת הכותרת ותמצית ההכשרה, והן למכללה לשם הערכה עצמית ולשם ההערכה של משרד החינוך והמל"ג (המועצה להשכלה גבוהה). לשם כך, משקיעה המכללה משאבים גדולים בתהליך ההנחייה, על ידי הצמדת מנחה אישי לכל סטודנט/ית.

לאורך השנים, איכות העבודות של בוגרי היחידה ללימודים מתקדמים במכללת סכנין (ע.ר), קבלו הכרה הן ברמה הלאומית (בכנסים של משרד החינוך ומכון מופ"ת) והן ברמה הבינלאומית (ע"י פרסומים בעיתונות הבינלאומית והצגות בכנסים בינלאומיים). אנו נמשיך לשמור על המוטו הזה מכל משמר.

אי לכך, לא ניתן למסור עבודת גמר לשיפוט כל עוד אין אישור חתום על ידי מנחה, ואסור בהחלט לדחוק במנחה לצורך סיום, כל עוד המנחה ממשיך להעיר ולהאיר על העבודה.
אם מתעוררות בעיות כלשהם בתהליך ההנחייה, תוכלו לפנות למנחים, לראש או לרכז התכנית, למערך האדמיניסטרטיבי ביחידה, או לראש היחידה ללימודים מתקדמים.
מאחל לכם הצלחה רבה.

חיפוש

הצע תוכן

במידה ותרצה להצע תוכן לאתר, או לשלוח הערה, או להוסיף מאמר או פרסום חדש שלך, נא לשלוח אלינו את התוכן בקישור זה לחץ כאן

לוח אירועים

Student card
image
image
image
image