פעילות אקדמית ביחידה ללימודים מתקדמים

היחידה ללימודים מתקדמים במכללת סכנין גאה בהיקף הרחב של הפעילות האקדמית שהיא משיקה ואו שותפה בה. להלן הפעילויות האחרונות שהתקיימו במכללה או בשיתוף עם המכללה.

 • المؤتمر الأول في الوسط العربي لرابطة اختصاصي العسر التعلّمي في البلاد يعقد في كلية سخنين

  יום עיון ראשון של האגודה הישראלית של מומחים ללקויות למידה בשפה הערבית: מחקר התערבות ושדה בשיתוף עם עמותת אגדל ומכללה סכנין .

  קרא עוד
 • ד"ר יאסר עואד, מרצה במכון מופ"ת בנושא "ניהול אקדמי"

  בתאריך 19.1.2017 ד"ר יאסר עואד, סגן נשיא למחקר וראש היחידה ללימודים מתקדמים, הוזמן לתת הרצאה בפני המתכשרים בתכנית "ניהול אקדמי" במכון מופ"ת. הן בתור בוגר התכנית והן מהפעילות הענפה שהמכללה מפתחת בשנים האחרונות. ההצגה הייתה ייחודית, כל הנוכחים היו אחידי דעות, וגרסו ששמעו על מכללת סכנין  ועל הפעילות הניפה במכללה.

  קרא עוד
 • הצגת עבודות גמר במכון מופ"ת

  בוגרי היחידה ללימודים מתקדמים במכללת סכנין, מציגים בכנס השנתי להצגת עבודות גמר מכון מופ"ת

  קרא עוד
 • מפגש אקדמי להצגת מחקרים

  היחידה ללימודים מתקדמים במכללת סכנין להכשרת עובדי הוראה, קיימה מפגש אקדמי ביום 18/12/2016, שבו הציגו בוגרי היחידה את המחקרים שלהם בפני סגל המרצים והסטודנטים. יש לציין, המחקרים שהוצגו התקבלו להצגה בכנס השנתי השני להצגת עבודות גמר שאמור להתקיים במכון מופ"ת ביום 1/1/2017. הייצוג של בוגרי מכללת סכנין בכנס בולט באופן מיוחד, יחסית לשאר הבוגרים ממכללות אחרות. דבר אשר מצביע על האיכות הגבוהה שמאפיינת עבודות הגמר של הסטודנטים במכללת סכנין.

  קרא עוד

חיפוש

image
image
image
image